Meie veebilehe kasutamisel nõustute küpsiste kasutamisega käesoleva teatise kohaselt. Kui te küpsiste kasutamisega ei nõustu, keelake need teatises esitatud juhiste järgi, et takistada veebilehel küpsiste salvestamist teie arvutisse.

Mis on küpsis?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis saadetakse teie arvutisse, kui külastate veebilehte. Igal järgneval külastusel saadetakse küpsised tagasi algsele veebilehele või muule veebilehele, mis küpsise ära tunneb. Küpsised toimivad veebilehe mäluna ja võimaldavad veebilehel teie arvutit korduvatel külastustel ära tunda. Samuti võivad küpsised jätta meelde teie eelistusi, parandada kasutuskogemust ja kohandada esitatavaid reklaame just teile sobivateks.

Lisateavet küpsiste kohta, sealhulgas juhiseid teie arvutisse salvestatud küpsiste vaatamiseks ning nende haldamiseks ja kustutamiseks leiate aadressilt www.aboutcookies.org.

Küpsiste tüübid

Seansi- ja püsiküpsised

Me võime kasutada seansiküpsiseid, mis püsivad ainult veebibrauseri sulgemiseni. Samuti võime kasutada püsiküpsiseid, mis jäävad teie arvutisse pikemaks määratud perioodiks.

Eesmärk

Meie veebilehe küpsiseid kasutatakse ühel või enamal järgmisel eesmärgil.

Eesmärk Kirjeldus
Vältimatu Küpsised, mis on möödapääsmatult vajalikud kasutaja soovitud teenuste pakkumiseks.
Sooritus Küpsised, mis koguvad teavet selle kohta, kuidas külastajad veebilehte kasutavad, näiteks milliseid lehekülgi nad kõige sagedamini vaatavad ja kas nad saavad veebilehtedelt tõrketeateid.
Funktsionaalsus Küpsised, mis võimaldavad veebilehel pidada meeles kasutaja tehtud valikuid (nagu kasutajanimi, keel või piirkond) ja pakkuda paremaid, isikupärasemaid funktsioone.
Reklaam Küpsised, mida kasutatakse kasutajale ja tema huvialadele vastavate reklaamide esitamiseks. Nende abil võib ka piirata seda, mitu korda kasutaja kindlat reklaami näeb, ja mõõta reklaamikampaania tõhusust.

 

Kolmanda poole küpsised

Meie veebileht võib lubada sellel olevatel teenustel paigaldada kolmanda poole küpsiseid. Need küpsised ei ole meie kontrolli all. Lisateavet selle kohta, kuidas kolmas pool küpsiseid kasutab, võite saada vastava kolmanda poole veebilehelt. Üksikasjad sellel veebilehel kasutatavate kolmanda poole küpsiste kohta, sealhulgas nende eesmärk, on esitatud allolevas tabelis.

Kuidas küpsiseid hallata ja kustutada?

Enamik veebibrausereid aktsepteerib küpsiseid, kuid tavaliselt saate brauseri sätteid muuta uutest küpsistest keeldumiseks, olemasolevate küpsiste keelamiseks või lihtsalt teie teavitamiseks teie arvutisse saadetavatest uutest küpsistest.

Kuidas seadistada brauserit küpsistest keelduma, lugege brauseri abitekstidest [tavaliselt leitavad menüü „Help” („Abi”), „Tools” („Tööriistad”) või „Edit” („Redigeerimine”) kaudu]. Üksikasjalikumaid juhiseid leiate aadressilt www.aboutcookies.org.

Pidage meeles, et küpsistest keeldumisel või nende keelamisel võivad veebilehe mõned funktsioonid kaduda. Lisaks ei kustutata küpsise või nende kategooria keelamisel küpsist teie brauserist. Peate seda brauseri kaudu ise tegema.

Muudatused meie küpsiste kasutusviisis

Igasugused muudatused selle veebilehe küpsiste kasutusviisis postitatakse siia ja esitatakse vajaduse korral meie veebilehtedel koos esiletõstetud muudatustega.

Kontaktteave

Kui teil on selle teatise kohta küsimusi, võtke meiega ühendust.

Jälgi meid Facebookis