Carolim OÜ on 2006 aastal asutatud Eesti ettevõte. Firma põhitegevuseks on autovaruosade import ning toodete jae- ja hulgimüük Carolim e-poes www.carolim.ee. 99% pakutavatest autovaruosadest tuleb otse meie Euroopa tarnijatelt Saksamaalt, Hollandist ja Poolast. Kuna puuduvad vahendajad, siis saame pakkuda klientidele parimat hinda ja kiireimaid tarneaegasid.

Tootevalikusse kuuluvad esituled, tagatuled, udutuled, tule klaasid, esistanged, tagastanged, peeglid, peegliklaasid, kapotid, uksed, esitiivad, tagatiivad, poritiivad, küljeplekid, küljekarbid, iluvõred, stange talad ja -tugevdused, stange võred, iluvõred, disain- ja tuuning tuled, BMW M-paketid, Mercedes AMG paketid, Volkswagen GTI paketid, ABS plastikust sport/tuuning esi- ja tagastanged, küljelaiendid, valuveljed ja palju muudki. Kogu ülevaate toodetest saab meie kodulehel www.carolim.ee

HEA ETTEVÕTJA!

Otsime koostöö eesmärgil edasimüüjaid ettevõtteid, kes tegelevad autode remondi- ja keretöödega nii Eestis ja Baltikumis, kui ka Soomes ja Skandinaavias. Kui soovite suurendada oma ettevõtte käivet, kliendibaasi, tootevalikut ja kasumit, siis kirjutage info@carolim.ee Pakume väga suurt tulede ja keredetailide tootevalikut (üle 50 000 toote), konkurentsivõimelisi hindasid ja kiireid tarneaegasid.

Huvi korral võta ühendust!

Jälgi meid Facebookis