Transpordi info ja tingimused
Toodete transport on võimalik kõikjal Eesti piires. Transpordiks väljapoole Eestit tuleb Kaupmehega enne ostu sooritamist eraldi kokku leppida.
Pakume Teile kauba kättesaamiseks järgmisi transpordivõimalusi.
 
- Itella SmartPosti pakiautomaat
- Post24 pakiautomaat
- Omniva postkontor
- OSC transport
 
Itella SmartPOST pakiautomaat – Itella pakiautomaadid on iseteeninduslikud pakkide kättesaamise kohad, mis asuvad peamiselt suuremates linnades ja kaubanduskeskustes või nende lähedal. Kui pakk on automaati saabunud, saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. Itella SmartPOST-iga saadame kaupa ka Soome.
 
Omniva postkontor või Post24 pakiautomaat – Tellimus toimetatakse Teia aadressile lähimasse postiasutusse või Post24 pakiautomaati mille valisite tellimust vprmistades. Kui pakk jõuab postiasutusse, saadab Eesti Post Teile saadetise saabumise teate, mille alusel saate kauba kätte postiasutusest. Kui pakk on automaati saabunud, saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte
 
NB! Kauba vastuvõtmisel on ostja kohustatud kontrollima kauba pakendi seisukorda ja teavitama võimalikest pakendi ja kauba vigastustest koheselt kauba vastuvõtmisel. Hilisemad pretensioone arvesse ei võta ja ei kuulu arutamisele.

 

 

Jälgi meid Facebookis