Kategooriad

Carolim Megakliendi programmi üldtingimused

Carolim OÜ megakliendi programm on mõeldud juriidilistele isikutele. (OÜ, AS, MTÜ)

Carolim Megakliendi programmiga liitumisel saate -40% soodustuse kõikidelt tavahinnaga toodetelt Carolim e-poes www.carolim.ee
Carolim Megakliendi programm on tasuline programm, mis maksab liitujale 99 EUR + käibemaks (KM 20%) ja kehtib liitumise hetkest alates 1 aasta e. 12 kuud.

Carolim OÜ teenindab ja tarnib ühekordse liitumistasu eest Teile ühe suurima ja 50 aastat Euroopa turul tegutsenud keredetailide tarnija Saksamaal, Diederichs Karosserieteile GmbH pakutavaid tooteid 1 aasta jooksul või soovikorral kauemgi.

Milleks selline programm ja kellele on see kasulik?

Autoremondi ettevõtetele, kere-, ja värvitöökodadele edasimüüatele ning hulgi ostjatele on tegemist MEGA kasuliku programmiga, sest Megakliendi hinnad on enamus toodete puhul parimad hinnad Eestis.

Kuidas ja millal muutub see liitujale kasulikuks?

Megakliendi programm toob Teile kasu juba esimesest ostust alates. Näiteks -40% soodustus juba alates 250 eurosest ostusummast annab Megakliendile 100 eurose soodustuse, st. kui plaanite ühekordset- või korduvaid oste summas 250 eurot ja enam, siis olete juba säästnud 100 eurot. Sellega olete oma liitumistasu juba tagasi teeninud. Kõik edasised ostud on terveks aastaks -40%, ehk MEGA soodsad.

Kuidas programmiga liituda?

Liitumiseks oleme loonud Carolim e-poodi virtuaalse toote "Carolim megaklient 1 aasta" 
Lihtsaim ja turvalisem viis liitumiseks on vajutada lehe all osas olevale punasele lingile registreeru megakliendiks.Teid suunatakse "Carolim megaklient 1 aasta" toote lehele, kus saate tutvuda teenuse kirjeldusega ja lisada 1, 2, 3 jne. korda toodet ostukorvi. Nii mitu toodet soetate, nii mitmeks aastaks Megakliendi programm Teile kehtima hakkab. Näit. 1 toode 1 aasta e. 12 kuud, 2 toodet 2 aastat e. 24 kuud jne. Edasine on juba tavaline interneti poes ostu vormistamine ja kinnitamine. Peale ostu kinnitamist ja makse sooritamist aktiveerime Teie Megakliendi staatuse.

Sellest hetkest näete oma kontole sisse logides kõiki tavahindasid -40% soodustusega.(soodustus ei kehti juba allahinatud või teistele kampaania toodetele) "Minu konto" lehel saate hallata oma tellimusi, muuta isikuandmeid ja aadresse ning printida ostuarveid.
 
Megakliendi privileegid:
 
- 40% soodustus toodete tavahinnast 365 päeva aastas
- megakliendi pakkumised;
- igakuised eripakkumised;
- info kampaaniate, uudistoodete ja e-poe sooduspakkumiste kohta;

Megakliendi programmiga liitudes annad loa kasutada oma andmeid informatsiooni ja reklaami edastamiseks ning töötlemiseks Carolimi privaatsuspoliitika tingimustes sätestatud eesmärkidel ja viisil.
 
Carolim OÜ-l on õigus muuta ühepoolselt Megakliendi programmi tingimusi, teavitades sellest ette Carolim kodulehel www.carolim.ee või Carolim Facebooki lehel.

Lisaküsimuste korral võtke ühendust e-poe kontaktidel või kirjutage meile info@carolim.ee ja vastame Teile esimesel võimalusel.

REGISTREERU MEGAKLIENDIKS