Kategooriad

Carolim OÜ on 2006 aastal asutatud Eesti ettevõte. Firma põhitegevuse hulka kuulub autovaruosade import ning toodete jae- ja hulgimüük Carolim kodulehe kaudu (internetis). Kuna oleme maaletoojad st. puuduvad vahendajad, siis saame pakkuda klientidele parimat hinda ja kiireid tarneaegasid.

Tootevalikusse kuuluvad esituled, tagatuled, udutuled, tule klaasid, stanged/pamprid, peeglid, peegliklaasid, kapotid, uksed, esitiivad, tagatiivad, poritiivad, küljeplekid, küljekarbid, iluvõred, stange talad ja -tugevdused, stange võred, tuuning tuled, BMW M-paketid, Mercedes AMG paketid, Volkswagen GTI paketid, ABS plastikust sport/tuuning esi- ja tagastanged, küljelaiendid.

Carolim OÜ teiseks tegevusalaks on uute ja kasutatud autode import ja müük. Täpsem info Automobiletrade24 (www.automobiletrade24.com) lehel.

CAROLIM OÜ OTSIB EDASIMÜÜJAID!

Carolim otsib koostöö eesmärgil edasimüüjaid ettevõtteid, kes tegelevad autode remondi- ja keretöödega nii Eestis ja Baltikumis, kui ka Soomes ja Skandinaavias. Kui soovite suurendada oma firma käivet, kliendibaasi, tootevalikut ja loomulikult ka kasumit, siis kirjutage info@carolim.ee

Pakume suurt tootevalikut (üle 50 000 toote), konkurentsi võimelisi hindasid ja kiireid tarneaegasid.

Võta ühendust!


Wheelworld valuveljed