Kategooriad

Transpordi info ja tingimused

Pakume Teile kauba kättesaamiseks järgmisi transpordi võimalusi.

- Tulen ise järele
- Itella SmartPosti pakiautomaat
- DPD pakipood
- Post24 pakiautomaat
- Eesti Post
- OSC transport
 
Tulen ise järele – Kokkuleppel saate kaubale ise järgi tulla Sauele aadressile Viida 22 (KINDLASTI eelnevalt ette helistades)

Pakiautomaat – Pakiautomaadid on iseteeninduslikud pakkide kättesaamise kohad, mis asuvad peamiselt suuremates linnades ja kaubanduskeskustes või nende lähedal. Kui pakk on automaati saabunud, saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. Itella SmartPOST-iga saadame kaupa ka Soome.

DPD pakipood -- DPD Pakipoodide võrgustik võimaldab pakid kätte saada lähedal asuvast kohast - see on mugav alternatiiv pakiautomaatidele. Pakipoed pakuvad DPD-le omast kvaliteetset ja mugavat teenust. Vaata DPD Pakipoodide asukohti ja lahtiolekuaegu

Eesti Post – Tellitud tooted toimetatakse Teie lähimasse postiasutusse või Post24 pakiautomaati. Kui pakk jõuab postiasutusse, saadab Eesti Post Teile saadetise saabumise teate, mille alusel saate kauba teatel olevast postiasutusest kätte.