Kategooriad

Transpordi info ja tingimused

Toodete transport on võimalik kõikjal Eesti piires. Transpordiks väljapoole Eestit tuleb Kaupmehega enne ostu sooritamist eraldi kokku leppida.

Pakume Teile kauba kättesaamiseks järgmisi transpordi võimalusi.
 
- Itella SmartPosti pakiautomaat
- DPD pakipood
- Post24 pakiautomaat
- Eesti Post
- OSC transport

Pakiautomaat – Pakiautomaadid on iseteeninduslikud pakkide kättesaamise kohad, mis asuvad peamiselt suuremates linnades ja kaubanduskeskustes või nende lähedal. Kui pakk on automaati saabunud, saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. Itella SmartPOST-iga saadame kaupa ka Soome.

DPD pakipood -- DPD Pakipoodide võrgustik võimaldab pakid kätte saada lähedal asuvast kohast - see on mugav alternatiiv pakiautomaatidele. Pakipoed pakuvad DPD-le omast kvaliteetset ja mugavat teenust. Vaata DPD Pakipoodide asukohti ja lahtiolekuaegu

Eesti Post – Tellitud tooted toimetatakse Teie lähimasse postiasutusse või Post24 pakiautomaati. Kui pakk jõuab postiasutusse, saadab Eesti Post Teile saadetise saabumise teate, mille alusel saate kauba teatel olevast postiasutusest kätte.

Kauba vastuvõtmisel on kauba ostja kohustatud kontrollima kauba pakendi seisukorda ja teavitama võimalikest pakendi ja kauba vigastustest koheselt kauba vastuvõtmisel.