Kategooriad

Transpordi info ja tingimused

Toodete transport on võimalik kõikjal Eesti piires. Transpordiks väljapoole Eestit tuleb Kaupmehega enne ostu sooritamist eraldi kokku leppida.

Pakume Teile kauba kättesaamiseks järgmisi transpordi võimalusi.
 
- Itella SmartPosti pakiautomaat
- DPD pakiautomaat
- DPD kuller uksest-ukseni
- Post24 pakiautomaat
- Omniva postkontor
- OSC transport

Itella SmartPOST pakiautomaat – Itella pakiautomaadid on iseteeninduslikud pakkide kättesaamise kohad, mis asuvad peamiselt suuremates linnades ja kaubanduskeskustes või nende lähedal. Kui pakk on automaati saabunud, saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanilt ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. Itella SmartPOST-iga saadame kaupa ka Soome.

DPD pakiautomaat -- DPD pakiautomaadid pakuvad DPD-le omast kvaliteetset ja mugavat teenust. Vaata DPD pakiautomaatide asukohti

Omniva – Tellitud tooted toimetatakse Teile lähimasse postiasutusse või Post24 pakiautomaati. Kui pakk jõuab postiasutusse, saadab Eesti Post Teile saadetise saabumise teate, mille alusel saate kauba postiasutusest või pakiautomaadist kätte.

NB! Kauba vastuvõtmisel on kauba ostja kohustatud kontrollima kauba pakendi seisukorda ja teavitama võimalikest pakendi ja kauba vigastustest koheselt kauba vastuvõtmisel.